Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Vjen Lenovo IdeaPad S10-2

  Share

  Vjen Lenovo IdeaPad S10-2

  Mesazh nga dannchee prej Fri May 15, 2009 2:05 pm  Lenovo ka paraqitur versionin e përditësuar të netbookut të saj IdeaPad S10. Shenja dalluese e laptopit të ri është IdeaPad S10-2 i cili vjen në shtëpizë për katër milimetra më të hollë dhe 200 gramë më të lehtë se paraardhësi i tij.

  Edhe më tutje është mbajtur ekrani 10.1 inçësh me ndriçim të prapavijës prej 1.024 x 600 piksela, procesori është ai 1.6 GHz Atom nga Intel, është integruar edhe një gigabajt e memories punuese si dhe disku klasik prej 160 GB. Së bashku me lidhjen Wi-Fi, në mënyrë opsionale ofrohet edhe qasja 3G në internet, derisa koha e deklaruar e kohëzgjatjes së baterisë është gjashtë orë.

  Nga softuerët me të shitet Windows XP Home, QuickStart, VeriFace dhe OneKey Rescue.

  Në tregun amerikan netbooku do të paraqitet në fund të këtij muaji me çmim të rekomanduar të shitjes prej 350 dollarësh.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:54 pm