Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Laporta: Nuk e dëshirojmë Riberyn

  Share

  Laporta: Nuk e dëshirojmë Riberyn

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu Apr 16, 2009 5:56 am  Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, thotë se ekipi spanjoll nuk është në përpjekje për të angazhuar mesfushorin francez Frank Ribery.

  Lojtari i Bayern Munichut shihet si një prej mesfushorëve më të mirë në botë dhe vazhdimisht është lidhur me një kalim në njërin prej gjigantëve spanjoll, Barcelonë ose Real Madrid.

  Por pas barazimit të mbrëmshëm mes Barcelonës dhe Bayernit, Joan Laporta i ka mohuar spekulimet se klubi që ai udhëheq dëshiron ta transferojë francezin.

  “Definivisht dua t’i hedh poshtë këto spekulime. Ne nuk dëshirojmë ta angazhojmë Riberyn. Raportet tona të mira me Bayernin janë më të rëndësishme se sa një lojtar”, ka thënë Laporta.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:34 am