Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat

  Share

  Guardiona pret ndeshje të vështirë përballë Chelseat

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu Apr 16, 2009 5:54 am  Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, mendon se ndeshja gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve përballë Chelseat do të jetë shumë e vështirë.

  Barcelona në çerekfinale të Ligës së Kampionëve eliminoi Bayernin pa ndonjë vështirësi, për të caktuar një përballje me Chelsean në gjysmëfinale, që eliminoi Liverpoolin.

  “Nuk mendoj se kemi pasur ndonjë favorit të cilin do ta dëshironim më shumë midis të Chelseat dhe Liverpoolit. Ndoshta Chelsea është një klub më sulmues, por Liverpooli është i disiplinuar në mbrojtje”, ka thënë Guardiola.

  “Sidoqoftë kemi një kundërshtar të vështirë, dhe duhet ta pranojmë se ky është Chelsea dhe jo Liveprooli. Liverpooli nuk do të ishte aspak më i lehtë, por Chelsea është shumë i vështirë”, ka deklaruar spanjolli.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:42 pm