Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Xhepi .....

  Share

  Xhepi .....

  Mesazh nga dannchee prej Fri May 15, 2009 1:39 pm

  Njoni shkon cullak en kafe dhe kur t’vjen kamarieri edhe masi qe ta merr porosin nuk ja dan syt.
  Shka mi ki hap syt? E vet ky tipi cullak.
  Jo viq pet kqyri ku munesh mi pas paret.

   Ora është Thu Apr 27, 2017 4:51 am