Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Fabregas: Mund të kishim fituar me rezultat më të thellë

  Share

  Fabregas: Mund të kishim fituar me rezultat më të thellë

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu Apr 16, 2009 5:38 am  Kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas, thotë se topçinjtë do të mund të kishin shënuar fitore më të thellë se 3-0 në ndeshjen e mbrëmshme çerekfinale të Ligës së Kampionëve përballë Villarrealit.

  Arsenali eliminoi Villarrealin me rezultat të përgjithshëm 4-1, dhe në gjysmëfinale të garës evropiane do të përballet me Manchester United. Por Fabregas thotë se ende nuk është duke menduar për Manchester United, pasi ka një përballje të vështirë gjatë vikendit, atë kundër Chelseat në gjysmëfinale të Kupës FA.

  “Ishte e rëndësishme të shënojmë një gol të hershëm. Kjo ishte arsyeja se pse thamë të përpiqemi të shënojmë një gol sa më herët që mundemi dhe të ruajmë presionin. Këtë edhe e bëmë”, ka thënë Fabregas.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:54 pm