Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ronaldo: Goli më i mirë që kam shënuar ndonjëherë

  Share

  Ronaldo: Goli më i mirë që kam shënuar ndonjëherë

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu Apr 16, 2009 5:37 am  Ylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo, e ka etiketuar golin e tij në fitoren e mbrëmshme ndaj Portoss si golin më të bukur që ka shënuar ndonjëherë.

  Anësori portugez shënoi në minutën e gjashtë të ndeshjes nga 27 metra largësi për t’i dhënë fitoren minimale Manchester United, fitore kjo që e kualifikoi në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

  “Ky është goli im më i mirë që kam shënuar. Ishte një goditje fantastike dhe nuk mund të pres ta shoh sërish në DVD. Jam shumë i lumtur për këtë”, ka thënë Ronaldo.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:45 pm