Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gabimet në messenger error code 81000314

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gabimet në messenger error code 81000314

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri May 15, 2009 11:43 am

  Gabimet në messenger error code 81000314


  Tung të gjithëve.
  Tash e kisha një problem gjat kyqjes ne messenger
  dhe mu paraqit error code 81000314.

  Nëse dikuj i ndodh e njejta gjë mund të veproni kështu:

  1. Start pastaj Run dhe e shenon:
  regsvr32 softpub.dll Wintrust.dll Initpki.dll Rsaenh.dll Mssip32.dll Cryptdlg.dll
  dhe OK

  2. Start pastaj Run dhe e shenon:
  regsvr32 Dssenh.dll Gpkcsp.dll Slbcsp.dll Sccbase.dll
  dhe OK

  Shpresoj që mos t'ju paraqitet ky problem
  mirpo nëse paraqitet kshtu e gjeni zgjidhjen leht.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:40 pm