Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Laporta: Kemi pasur Hiddink si opsion

  Share

  Laporta: Kemi pasur Hiddink si opsion

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu Apr 16, 2009 5:34 am  Menaxheri aktual i Chelseat, Guus Hiddink, kishte qenë një prej opsioneve për stolin menaxhues të Barcelonës, ka thënë presidenti i klubit spanjoll Joan Laporta.

  Blaugranët kishim menduar t’i ofronin postin e trajnerit të klubit Guus Hiddink, nëse posti nuk do të pranohej nga ish-trajneri Franck Rijkaard.

  “Guus Hiddink ishte një prej opsioneve tona. Gjithmonë më ka pëlqyer për përkushtimin dhe si person. Chelsea ka bërë një hap të madh duke caktuar atë në detyrë dhe falë tij ata janë në gjysmëfinale”, ka thënë Laporta për sportiven spanjolle “As”.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:35 pm