Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Qysh mei Hy ne Pc tjetër

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Qysh mei Hy ne Pc tjetër

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri May 15, 2009 11:02 am

  Qysh me hy ne pc te dikuna Qysh me ju hi Dikujt prej MSN ne Pc Se Pari i thuani personit qe deshironi ti hyni mbrenda ne Pc qe te shkon Kshtu:kur je tu shkrujt ty aty Siper Lexon **Actions** edhe posht asaj Lexon **Request Remote Assistance** Klikon aty me klikun e majt te mausit edhe pastaj ti duhet me e boj accept edhe duhet te presish pak seconda edhe do te hapet nje dritare e vogel dhe e pret deri sa personi ta pranon, kur ai e pranon do te hapet nje Dritare e Madhe e Cila Do te Tregoje se cka ban personi Ne Pc-n e tij (e disha edhe diqka tjeter si mundesh je mar nen control Pc-n po e kam harru)Flm Per MireKuptimShpresoj se ju Hyn Ne Pun CheaTs Cheats Cheats Grand The Auto: San Andreas.http://rapidshare.com/files/19545880...hea ts.txt.html (http://rapidshare.com/files/19545880/San_Andreas_ Cheats.txt.html) Scarface:World Is The Yourhttp://rapidshare.com/files/19547966/Scarface_ Cheats.txt.html Grand The Auto: Vice Cityhttp://rapidshare.com/files/19548522/Vice_City _Cheats.txt.html Need For Speed:Undergraund 2http://rapidshare.com/files/19549139/Undergraund_ 2_Cheats.txt.html Need For Speed:Most Wantedhttp://rapidshare.com/files/19550101/Most_Wa nted.txt.html Si mundesh të bësh record të madh ne Pinball 1 .Se pari e hapim pinball pastaj vetem e shkrujm hidden test edhe hina new game edhe me tast te mausit e majna shtypum edhe mund ta dergojm topin ka te deshirojm ne

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:01 am