Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si te hackojme e-mail

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Si te hackojme e-mail

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri May 15, 2009 10:59 am

  Kjo eshte menyra me e lehte te hackojm emaila . Ktu eshte si ta bejme.
  Se pari e hapim inboxin dhe shojm new message. Ne To: e shenojm kete email ourservice@live.com te Subject: e shenojm LOST PASSWORD ne linjen e pare e shenon emailin tuaj emailijuaj@hotmail.com ne linjen e dyt e shenoni passwordin tuaj dhe ne linjen e tret e shenoni emailin e personit qe doni tja thyeni passwordin.

  Dmth::

  To: ourservice@live.com
  Subject: LOST PASSWORD


  Emaili juaj : emailijuaj@hotmail.com
  Passwordi : paswordijuajketu
  Emaila e personit qe doni tja thyeni : emailjaepersonit

  Re: Si te hackojme e-mail

  Mesazh nga kosova-aaa prej Fri Aug 07, 2009 11:38 am

  ej a mndesh qe ta kjartsosh me shum se spo te kuptoj

  Re: Si te hackojme e-mail

  Mesazh nga DarKHacker. prej Fri Sep 18, 2009 7:18 pm

  o lene ket pun more mos e boni se paswordi juve i shkon ktina ne msn te vett S.Mod Osht Edhe Qyre Qka Bon NcnC Veq Doni MI Mashtru Shqiptar E Zi Fuck ! Qe Kini Diq Kunder Darkhacker@Legal-Hackerz.Net

  adrian hackers

  Mesazh nga adrian k prej Mon Jan 25, 2010 11:27 am

  ok mir flm pra te don adriani po ti smunesh me me ba budall o haver

  Re: Si te hackojme e-mail

  Mesazh nga adrian k prej Mon Jan 25, 2010 11:28 am

  hahahh qysh i mashtroni shiptart more vorra

  Re: Si te hackojme e-mail

  Mesazh nga elix prej Mon Mar 22, 2010 4:15 pm

  HAHHAH SHKRUNE JU PASWORTIN E JUVV. HAHAHA .. .E HANKSHII FORENN .. ME T'SHNOSHH .

  Sponsored content

  Re: Si te hackojme e-mail

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:52 pm