Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  DITA E PËRSOSUR 3.

  Share

  DITA E PËRSOSUR 3.

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:30 am

  1. Zhvishet dhe i fut teshat në koshin e teshave për tu

  larë duke i ndarë në mënyrë të prerë të bardhat nga ato

  me ngjyra.

  2. Ecën drejt banjos me rrobdishamin e saj. Sapo sheh

  burrin/fejuarin, mbulohet mirë dhe kyçet shpejt e

  shpejt në banjo.

  3. Ndalet përpara pasqyrës dhe analizon fizikun e saj.

  Tërheq barkun si për t´ia plasur sadopak në një farë

  mënyre në fytyrë burrit/fejuarit ato fjalët që i thotë

  mbi se sa e shëndoshë është.

  4.Kërkon një peshqir për fytyrën, një për krahët, një

  për këmbët, një për kurrizin dhe një sfungjer.

  5. Futet në dush kur uji është nxehur sa duhet.

  6. Lan flokët me një shampo që ka si lëndë të parë

  avokadon dhe qumështin dhe me 83 vitamina.

  7. Lan përsëri flokët me një shampo tjetër që ka si

  lëndë të parë avokadon dhe qumështin dhe me 83 vitama.

  8. Hedh mbi flokë një ballsam prej bimësh tropikale dhe

  u bën masazh për 10 minuta të tëra. 9. Fërkon fytyrën

  me një sapu pjeshke me manaferra derisa faqet të bëhen

  prush të kuqe.

  10. Fërkon pjesën tjetër të trupit me një sapu prej

  fruta kokoje dhe luleshtrydhesh.

  11. Xhindoset si e tërbuar kur burri/fejuari hap çezmen

  sepse bjen presioni i ujit të dushit.

  12. Mbyll rubinetin dhe del nga dushi.

  13. Fshihet me një peshqir me përmasat e Afrikes. 14.

  Lyhet me një krem rigjallërues, përforcues, regjës dhe

  hidratues për 15 minuta të tëra.

  15. Heq qimet nën sqetullat dhe nga këmbët. Mendon për

  një kohë të gjatë mbi mundesinë e rruarjes së pjesëve

  intime të trupit...

  16. Kërkon me një përqëndrim të mprehtë nëpër tërë

  trupin për puçrra ose ndonjë gjë të tillë dhe pasi i ka

  gjetur i shtrydh me thonj ose i heq me piskatore.

  17. Del nga banjo.

  18. Sapo sheh burrin/fejuarin, mbulohet mirë dhe futet

  në dhomën e gjumit ku kalon një orë e gjysëm duke u

  veshur.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:44 pm