Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Miu dhe xhirafa

  Share

  Miu dhe xhirafa

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:26 am

  Njehere miu takohet me nje mikun e vet dhe miku i htote qe eshte

  dobesuar.

  Po, pergjigjet miu, kam zene dashnore xhirafen dhe e kupton vete, hyp

  siper e puth, zbres poshte dhe i bej ate pune e prandaj duke bere tere ate rruge ne kembe, jam dobesuar. Me vone takohen perseri dhe miu na ishte shendoshur. He - i tha miku - e le ? Jo, i thote miu, tani e puth aty ku

  i bej ate punen

   Ora është Tue Apr 24, 2018 5:06 pm