Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Propozim.....

  Share

  Propozim.....

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:25 am

  Ej pse vetem ato qe ke atje do te propozojne ty???? Po une?? prandaj

  vendosa ta bej tani propozimin.

  Fillova:

  "O goce ...hajde icik ktu er dreq! Ho mi ca ke qe iken ashtu se nuk do

  te haj, te q*** ****!! Ca nuk te pelqej une ty?? Ec er dreq ketu po te

  them se kam lon benxin vetem!!!! (shif shif ..e qita qe kam edhe benx, me shit

  mend ha ha ) (ti afrohesh ..une te shtrengoj krahun qe te mos ikesh ha ha ha)

  Po ti mi ca ke qe iken ashtu....ca kam nai gjo qe s'te pelqen?? Kur te them une hajde ketu...hajde ketu!!! Ej e di si eshte puna ...une te kam pa dhe me ke ngel fiksim!! Une te du!! He ri ti ...po apo jo?!?! Mir

  ik tashi te ***** ***** dhe me kthe pergjigje me nai shoqe. Edhe po te

  ngau njeri ..m'thuj mu se ja ** ****!!!! More vesh mi?? ..edhe mos te shof mo me

  cuna se do te degjeneroj ne mes te rruges!!! (ti iken ne drejtim te shkolles ...ndersa une i kenaqur shkund floket e mia kacurrela te gjata (qe kan 2 muaj pa u la) dhe nisem ne drejtim te benxit per te pritur qe

  te kaloj nai goce tjeter ha ha ha ha )

  He si t'u duk propozimi?? Me kete lloj propozimi ja prish mendjen te

  gjitha gocave te Durrsit. ha ha ha ..dhe sigurisht qe ta prisha edhe ty mendjen.haha

   Ora është Thu Apr 26, 2018 1:00 pm