Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Humor Italian.**

  Share

  Humor Italian.**

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:23 am

  - Si u krijua teli i bakrit

  - Dy Italiane po ziheshin per nje cent  *****************************************************************  - Pse ujqerit e Italise ecin dhe lepijne bythen e njeri-tjetrit?

  - Te heqin shijen e Italianeve nga goja.  *****************************************************************  - Si mund te fusesh 10 Italiane ne nje makine Fiat?

  - Hidh nje dollar brenda se futen vete.  Humor, a do o popull???!!

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:27 am