Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Aspirinat......

  Share

  Aspirinat......

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:19 am

  U zgjova kete mengjes dhe u ndjeva shume keq, i thote nje tip nje shoku dhe vendosa te vras veten duke marre 1000 aspirina.

  - Po pastaj?

  - Pasi piva 2 dhe e ndjeva veten me mire.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 7:04 pm