Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Arma...........

  Share

  Arma...........

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:17 am

  Roni 9 vjecar u kthye ne shtepi me hunde te pergjakur, me nje sy te nxire dhe me rroba te grisura. Ishte e qarte se ai ishte zene me dike, dhe kishte humbur. Ndersa babai po e mjekonte e pyeti se c'kishte ndodhur.

  - Eh babi tha ai, ftova lanin ne duel, dhe i lashe atij qe te zgjidhte arme.

  - Po ai?

  - Ai zgjodhi si arme motren e tij......

  Burri

  - Im shoq s'me kupton me.

  - Ç'fare do ndonje grua tjeter?!

  - Jo, jo eshte shurdhuar.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:26 am