Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Djali i vogel

  Share

  Djali i vogel

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:16 am

  Xhoni erdhi nga shkolla me nje sy te nxire dhe me buze te prera.

  Nena bertiti dhe i tha:

  -Oh, Xhoni, prape je zene?

  -Po nene, une po mbaja nje djale te vogel, qe te mos e rrihte nje i madh.

  -Po cili ishte ai djali i vogel?

  -Une.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:55 pm