Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Grimca Humoristike

  Share

  Grimca Humoristike

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:14 am

  Ne avion

  Zoterinj, komandanti i aeroplanit ju paralajmeron,se avioni po rrezohet, dhe i lutet zoterinjve pasagjere qe ti mbajne pasaportat me dhembe, duke evituar kaosin e zakonshem qe ndodh per njohjen e kufomave.

  Ato nuk ndizen

  Dua te le duhanin, por nuk di si ti t'ja bej.

  E ke provuar me karamele?

  Po por ato nuk ndizen!...

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:59 pm