Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  DY SHOQET,,,

  Share

  DY SHOQET,,,

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:06 am

  Një shoqe po i thotë shoqes tjeter"burri im kurrë nuk më prek, le se nuk më prek por as që më vëren kur të bij me të në krevat". Nuk po të besoj, i thotë tjetra shoqe, du me i hy unë sonte në shtrat me provu.
  Dhe kur hyn shoqja e shoqes në krevat të burrit të shoqes ai burri menjëherë kërrrrk gishtin në atë senin e shoqes së gruas, tash ajo shoqja po bërtet"kuku, pse më rrejshe se nuk të prek moj e poshter". Tash kjo gruja e burrit i thotë shoqes "pse qka të bani moj" po qysh moj ai pa njo pa dy ma shtini gishtin në atë senin". Gruja e burrit po qesh hahahaha.
  Ajo po i thotë e pse po kesh.
  Po ai ka desht me lagë gishtin se ju ka ter pështyma.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:37 am