Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  @______________Kompjuteri__________@

  Share

  @______________Kompjuteri__________@

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 8:02 am

  Nje femer, teknike kompjuterash po ndihmonte nje djale qe te vinte ne pune kompjuterin. Pasi gjithshka po perfundonte teknikja i kerkon djalit te zgjedhi nje password. Djali per te bere pak lojra me vajzen i thote dua si password fjalen "penis". Teknikja nuk reagoi dhe e shkruajti fjalen por u shkri nga te qeshurit kur pergjigja e kompjuterit ishte:
  "PASSWORD I PAPRANUESHEM.NUK ESHTE I GJATE SA DUHET"

   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:58 pm