Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Na Ishte Nje Pijanec

  Share

  Na Ishte Nje Pijanec

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 7:58 am

  na ishte njehr nje njeri pijanec dhe dita dites pinte cdo here e me shume dhe nje dite vendosen familja tu e qortue sepse edhe i shkaktonte deme financiare familjes, kur nje dite del ne qytet pijaneci me gru ulen per te pi kamarieri e pyet pijanecin cka doni me pi ai thot per mua dhe gruan time nga nje got raki pas pak kamarieri i solli pijaneci e coi goten derisa gruaj po provon ta pije ktheht kah burri i thot cka osht kjo ai ja kthen eee pije pije se po menoni qe edhe une kollaj e kom

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:09 am