Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Nje Shqiptar I veshur Si majmun

  Share

  Nje Shqiptar I veshur Si majmun

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 7:56 am

  ish kan ni shiptar dhe kish punu ne kopsht zoloxhik i veshun si majmun mrena hekurav dhe nje dit tu kcy si majmuni qe kcen me ba ma interesant bjen kah tigri dhe kur epa tigrin tha tash mu kajt nana me hanger tigri dhe veq kur i bertiti tigri shuj tha se na fike na nxjerre pej pune edhe aj ish kan shiptar

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:10 pm