Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Queiroz përgatitet maksimalisht për ndeshjen kundër Shqipërisë

  Share

  Queiroz përgatitet maksimalisht për ndeshjen kundër Shqipërisë

  Mesazh nga Caveman prej Fri May 15, 2009 7:54 am

  Shqipëria është udhëkryqi i Portugalisë drejt fazës finale të Botërorit 2010. Drejtuesi i stolit luzitan, Carlos Queiroz, i trembet sfidës me kuqezinjtë dhe ka kërkuar të ketë në dispozicion 47 lojtarë për duelin e 6 qershorit në "Qemal Stafa".
  Edhe pse Shqipëria nuk ka më asnjë objektiv në Grupin e Parë eliminator, Queiroz është treguar shumë i kujdesshëm, duke përfshirë në listën e madhe futbollistët më në formë.

  23 prej 47 futbollistëve që bëjnë pjese në listën e madhe do të jenë të pranishëm në stërvitjen treditore (27 deri me 29 maj).

  Portugalia gjendet e pozicionuar në vendin e tretë në Grupin e Parë dhe ka vetëm gjashtë pikë nga pesë ndeshje të zhvilluara, ndërkohë që pozita e parë në këtë grup mbahet nga Danimarka e cila ka grumbulluar 13 pikë nga pesë ndeshje. /tch/telegrafi/

   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:48 pm