Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  kryeministeri

  Share

  kryeministeri

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 7:53 am

  kryeministeri Bajram Kusumi pasi e mori besimin e parlementit,menjher e lajmroj gruan e tij ne telefon dhe i thote : grue banu gati se sonte ke me fjete me kryeministrin ajo ja kthen thote :pse ae paskan lushu ramushin a...

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:23 pm