Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ne cs kur e prek T me qit foton tane :D‏

  Share

  Ne cs kur e prek T me qit foton tane :D‏

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Fri May 15, 2009 7:53 am

  Mas pari e bani download programin


  sendspace.com pbmgz72.

  pasi e downloadon e hap
  3. e ki nalt File e qel qata
  4. open picture
  5. e zgjedh qfar picture po don me ba
  6. pasi e zgjedh picturen e ki nalt
  7. Decal tani Make Decal
  8. tani e prek add
  9. C:\ Documents and Settings/All Users/Destkop edhe OK apet OK
  10. e she n`destkop tu ka ru ni file qati file ja ndrron emrin e bon temdecal.wad
  11. e prek te file me t`djathten proporties e plostson ata ku lexon read only
  12. e mshon COPY ose CUT qati FILE(fajli) pastaj
  13. hin My Computer/Local Disc C:/Program Files/Valve/cstrike edhe e qet qaty
  14. Dhe hini ne maj server 100% ju funksionon me tmira

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:07 am