Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  dembelat ,....

  Share

  dembelat ,....

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 7:53 am

  Ishin ra dy dembela me fjet,fryen era dhe e hap deren kur po ja bon njani dembel tjetrit allahile per sa koh mundesh me mbyll deren,tjetri i pergjigjet po per nja nje jav,ai tjetri po shikon i habitur edhe po i thote,,O KU JE RAKET BRE''

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:28 am