Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  hajradini edhe nasradini

  Share

  hajradini edhe nasradini

  Mesazh nga Caveman prej Fri May 15, 2009 7:15 am

  E kish thirr mbreti hajradinin edhe ja kish boe 3 pytje
  1.sa ka yje ne qjell
  2.ku mesi tokes
  3.qka jam tu menue une

  Si mos ti dish per 1 jav qeto pytje te vrami
  Edhe hajradini shkon me shpi edhe i kallxon nasradinit
  nasradini thot:lema ket pun mue une shkoj dhe pergjigjna
  Shkon nasradini mbret ja bon pytjen e par

  1.sa ka yje ne qjell thot nasradini:sa kime ki kry ti mbreti thot:po mir
  2.ku mesi tokes thot nasradini qaty ku je ul ti mbreti thot:mir asht
  3.qka jam tu menue une thot nasradini ti je tu menue qe jam hajradini po une jam nasradini.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:22 pm