Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si Te Vjedhim Rrjet..!!

  Share

  Si Te Vjedhim Rrjet..!!

  Mesazh nga Caveman prej Fri May 15, 2009 5:53 am

  Ktu do te ju tregon se si te vjedhni rrjet nese e keni Mac adresss Disable ne Router ...

  1) Program per scann ( Agry Ip Scanner )
  Shkarko kete
  http://switch.dl.sourceforge.net/sou.../ipscan221.exe

  Tash qka duhet ... skenoni rrjetin Lan ( local area connection )
  dhe aty do te ju shfaqen Ip te cilat jan te gjalla qe shfrytzojn rrjet
  e selektoni njo me tastin e djatht ja boni show Mac adress e kopjoni ate dhe shkoni keshtu

  My Network places Properties / Local area Connection Properties / Tani tek configure / Advanced / Network Adress / Vendose tick tek value..Edhe u Kry
  Rrjetin muni me perdor deri sa te ju diktoj ISP-ja e juaj
  tuto by Power|Hack

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:46 pm