Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si me i bo Offline Piczo

  Share

  Si me i bo Offline Piczo

  Mesazh nga Caveman prej Fri May 15, 2009 5:52 am

  Qe ni program per mi ndal web-at piczo...


  Kodi:
  sendspace.com 0tfc7w
  Dhe ne kete program shkruje webin e viktimes :

  emriiviktimes.piczo.....

  dhe aty tek Thread ja bon 100 .

  per 30 minuta do te jet offline , sa e mban ate qaq do te jet offline.

  ne at moment qe programin e hek hapet webi perseri .

  pra tashti nisja hacke

  1. / instalo programin
  2. shkruje adresen e viktimes shembull http://emriviktimes.piczo.com/
  3. aty ku thot Thread bonja numrin 100
  4. Start (edhe ulu pusho ..programi ekryn punen vet

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:41 am