Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  sulmo numra te vales

  Share

  sulmo numra te vales

  Mesazh nga Caveman prej Fri May 15, 2009 5:48 am

  Me kete prog mundesh qe ta prishesh ndonje numer te val-es 900 pra ndonje njeriu te cilit ja ke inati pra e ja din nr e mobit veq ja shkrun ktu nr e telit p.sh +37744...... pastaj ne anen e majt e shkrun nr e mesazhave qe don me ja dergo e ne anen e djatht te tregon se sa sms-ja jan tu i shku

  http://www.speedyshare.com/519268645.html

  rar pass : dergosms

  P.S pra ju keshilloj se para se ta perdorni ket prog ta nalni antivirusin se e njeh sikur virus dhe ti mshefni Ip-at se sms-jat ju shkojn me ip te juaja

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:52 pm