Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Tung Njerz

  Share

  Tung Njerz

  Mesazh nga σт¢нєє™ prej Fri May 15, 2009 5:28 am

  Une jom kastrioti nga prizreni shpresoj te kaloj mir tek ju

  Re: Tung Njerz

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 5:32 am

  Mir se erdhe Kastriot Normal qe ke me kalu mir me ne shpresoj te mos merrsh wretje dhe te jesh aktiv

  Re: Tung Njerz

  Mesazh nga σт¢нєє™ prej Fri May 15, 2009 6:50 am

  hehe ishlla Very Happy
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Re: Tung Njerz

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jun 21, 2009 8:32 pm

  Mir se erdh kalo mir me brezat e ri si

  Sponsored content

  Re: Tung Njerz

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Feb 17, 2018 7:56 pm