Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  fore per internet qe doni me hy neper internet kafe pa pagu

  Share

  fore per internet qe doni me hy neper internet kafe pa pagu

  Mesazh nga Caveman prej Fri May 15, 2009 5:15 am

  Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
  CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 her edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy.

  Re: fore per internet qe doni me hy neper internet kafe pa pagu

  Mesazh nga σт¢нєє™ prej Fri May 15, 2009 7:50 am

  op po ban
  e kom provu hehe veq me zuni me tha qysh ki hi nuk fola mi mshoj dy shapulla edhe heca Very Happy

  Re: fore per internet qe doni me hy neper internet kafe pa pagu

  Mesazh nga -darddyy- prej Thu May 21, 2009 3:35 am

  hauauhhuahua

  Re: fore per internet qe doni me hy neper internet kafe pa pagu

  Mesazh nga taulant_17 prej Tue Aug 11, 2009 6:54 pm

  shum faleminderit
  a
  a

  Re: fore per internet qe doni me hy neper internet kafe pa pagu

  Mesazh nga Th3 Crack3r C0d3 prej Wed Dec 30, 2009 4:59 am

  hahahahahaha

  Sponsored content

  Re: fore per internet qe doni me hy neper internet kafe pa pagu

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Apr 24, 2018 5:06 pm