Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Materazzi mund të largohet nga Interi

  Share

  Materazzi mund të largohet nga Interi

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 3:01 am  Agjenti i mbrojtësit italian Marco Materazzi thotë se qëndrimit të tij në Inter së shpejti do të mund t’i vijë fundi.

  “Dëshirë e Marcos është të luajë në vazhdimësi në sezonin e ardhshëm, pasi ai ende mund të jetë pjesë e ekipit kombëtar dhe mund të udhëtojë në Kupën Botërore, ka thënë agjenti i lojtarit, Vincenzo Morabito.

  “Për këtë arsye, ne duhet ta vlerësojmë situatën: nëse ai mund të luajë shpesh në Inter do të jetë i lumtur të qëndrojë, pasi ai është shumë i afërt me klubin. Përndryshe, ai mund të largohet në drejtim tjetër, në Itali ose jashtë saj”, ka shtuar agjenti.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:36 am