Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gerrard dëshiron Ligën dhe Botërorin në sezonin e ardhshëm

  Share

  Gerrard dëshiron Ligën dhe Botërorin në sezonin e ardhshëm

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 3:01 am  Steven Gerrard është zotuar ta shndërrojë vitin 2010 në sezonin më të suksesshëm në karrierën e tij, duke fituar Kupën Botërore me Anglinë si dhe titullin e kampionit me Liverpoolin.

  Me Manchester United që tashmë ka gjashtë pikë kryesim para Liverpoolit, kur kanë mbetur edhe dy ndeshje deri në fund të sezonit, shpresat e të kuqve për titull janë të shuara.

  Manchesteri do të mund të shpallet kampion edhe nëse nxjerr një pikë të vetme në derbin e të shtunës kundër Arsenalit. Por, kapiteni i Liverpolit shpreson se sezonin e ardhshëm gjithçka do të jetë më ndryshe.

  “Të fitoj ligën dhe pastaj të shkoj të fitoj Kupën Botërore, kjo është ëndrra ime. Ka shumë punë për të bërë dhe shumë pengesa për të kaluar para se të arrij këtë, por kjo është ambicia dhe ëndrra. Mendoj se është e mundur”, ka thënë Gerrard për mediat angleze.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:51 am