Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Carrick dëshiron që Tevez të mbetet në Untied

  Share

  Carrick dëshiron që Tevez të mbetet në Untied

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 3:00 am  Michael Carrick shpreson për një zgjidhje të suksesshme të negociatave rreth kontratës së Carlos Tevez me Manchester United.

  Disa minuta pasi Sir Alex Ferguson tha se sulmuesit i ishte ofruar një kontratë për të qëndruar në Old Trafford, këshilltari i Tevez, Kia Joorabchian, tha se kjo nuk kishte ndodhur.

  “Duam ta mbajmë ekipin të bashkuar sa më shumë që mundemi. Është mrekulli këtu dhe ne ende nuk kemi arritur në majë, andaj do të ishte mirë të qëndronim së bashku. Carlos është një lojtar i klasit dhe fansat e duan atë po ashtu”, ka thënë anglezi.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:30 pm