Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Reali nuk ka mundur t’i bëjë ballë Barcelonës

  Share

  Reali nuk ka mundur t’i bëjë ballë Barcelonës

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 2:59 am  Trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, ka pranuar se skuadra e tij nuk ka mundur t’i konkurrojë Barcelonës sezonin e sivjetmë në La Liga.

  Mbretërit aktualisht janë tetë pikë pas Blaugranëve, të cilët i ndan vetëm një pikë nga titulli i kampionit të Primera Divisionit spanjoll, kështu që mjafton një barazim i vetëm kundër Mallorcas në fundjavë dhe Barcelona do të jetë kampioni i ri i Spanjës.

  “Ne nuk mund t’i bënim konkurrencë Barcelonës. Paraqitjet tona kanë qenë shumë të mira dhe me rezultatet të cilat i kemi arritur, kemi mundur të bëhemi kampionë”.

  “Mirëpo, Barcelona luan futboll të shkëlqyeshëm. Lojtarë të tillë si Xavi, Puyol dhe Iniesta, plotësojnë nivelin më të lartë të futbollit”, është shprehur Ramos, i cili sipas të gjitha gjasave në fund të sezonit do të largohet nga timoni i Los Merengues.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:34 am