Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Carlos porosit Kakan të pranojë ofertën e Realit

  Share

  Carlos porosit Kakan të pranojë ofertën e Realit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 15, 2009 2:58 am  Roberto Carlos ka porositur ish-bashkëlojtarin e tij te kombëtarja e Brazilit, Kaka, të mos e hedh poshtë ofertën e Florentino Perez për t’iu bashkuar Real Madridit.

  Carlos, i cili tash luan për Fenerbahcen, pati një sukses të madh gjatë periudhës sa Perez ishte një president i Realit dhe shpreson se edhe njëshi i Milanit t’i dëgjojë fjalët e tij.

  “Dëgjoje Florentinon. Dëgjoje atë dhe lejoi atij të të bind t’i bashkohesh Real Madridit. Nuk do të pendohesh”, ka thënë Roberto Carlos.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:33 am