Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  PuthjAAa..

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  PuthjAAa..

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu May 14, 2009 1:34 pm

  Puthja
  Një grua e bukur i thotë dashnorit të saj:
  - Janë dy vende ku do të doja të më puthësh!
  - E cilat janë ato vende?, e pyet dashnori i eksituar.
  - Në Haiti dhe në Ibiza!

   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:48 pm