Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Fëmia...??

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Fëmia...??

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu May 14, 2009 1:30 pm

  Fëmija
  Pasi që bëjnë dashuri, femra i thotë mashkullit:
  - I dashur, nëse kam mbetur shtatzënë dhe bëhemi me fëmijë, si do ta quajmë?
  Ai heq prezervativin, e lidh nyje dhe e hedh nga dritarja:
  - E dashur, nëse ky arrin të del prej këtij do t’ia qesim emrin e atij magjistarit më të madh në botë - David Copperfield!

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:33 am