Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Tretuari.......

  Share

  Tretuari.......

  Mesazh nga dannchee prej Thu May 14, 2009 1:26 pm

  E dashur, kalojm ne trotuar se po na shkel me automobil naj budall, Po I thot djali I qytetit dashnores katunark.
  Kaluan ne tretuar dhe ecen e ecen e dikur po I thot vajza djalit.
  E ku ashtu ma qaj trotuari se mu kputen kamt tue ec bre!

   Ora është Tue Apr 24, 2018 4:59 pm