Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Nxenesi Ne Klas...!

  Share

  Nxenesi Ne Klas...!

  Mesazh nga dannchee prej Thu May 14, 2009 1:20 pm

  nje nxenes pa dashje pordh ne klas ne ore te mesimit dhe tash profesori e qet jasht i thot pisi njehere dil jasht, ai

  nxansi nervozohet dhe del te shajt profesorin edhe rastesisht e nin petagogu dhe e vet pse po e shan profesorin, ai

  nxansi ja kthen thot po qysh bre mos em shajt kur mua me qiti jasht ne ajr te pastert e ata e thithin kundermimin...!

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:45 pm