Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Zeniti rishfaq interesimin për Iaquintan

  Share

  Zeniti rishfaq interesimin për Iaquintan

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 10:39 am  Zenit St Petersburgu ka rishfaqur interesimin për sulmuesin e Juventusit, Vincenzo Iaquinta, me ç’rast pritet një tentativë e re për ta transferuar atë në qershor, pas dështimit në janar.

  Sportmediaset.it njofton se trajneri i skuadrës ruse Dick Advocaat vazhdon të jetë i interesuar për blerjen e sulmuesit italian dhe pritet të bëjë një ofertë në afatin kalimtar veror.

  I njëjti burim pohon se Pavel Pogrebynyak do t’i bashkëngjitet Andrey Arshavinit tek Arsenal, dhe në këtë mënyrë do të krijohen fonde dhe hapësirë për Iaquintan.

  Vendi i Iaquintas në formacionin bazë të Juves është thuajse i pamundur në raport me Alessandro Del Pieron dhe Amaurin, ndërsa ardhja e Diegos do t’ia kufizojë edhe më shumë minutazhin e lojës.

  Kjo mund të jetë një arsye shtesë për ta detyruar ish-sulmuesin e Udineses të largohet nga Torino duke llogaritur se ai dëshiron të luajë sa më shumë për t’u përfshirë në formacionin e Italisë në Kampionatin Botëror 2010.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 1:07 pm