Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Pique: Të dielën vjen trofeu tjetër

  Share

  Pique: Të dielën vjen trofeu tjetër

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 10:38 am  Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, është i bindur se ai po luan për skuadrën më të mirë në botë dhe shpreson që këtë javë katalunasit do ta sigurojnë matematikisht titullin.

  Të mërkurën mbrëma, Blaugranët e fituan trofeun e parë këtë sezon duke e mposhtur Athletic Bilbaon në finalen e Kupës së Mbretit, me rezultat 4-1, ndërsa Pique shpreson që ky të jetë vetëm fillimi.

  “Shpresojmë të fitojmë më shumë tituj. Të luash për këtë skuadër është nder dhe kënaqësi. Po i marrim gjërat nja nga një, të dielën do të luajmë për trofeun e dytë”.

  “Ndeshja (kundër Bilbaos) ishte shumë e mirë, një ndeshje e madhe për Barcën. E pamë në fushë skuadrën më të mirë në botë. Ishte një ‘ekspozitë’ dhe Barca e meritoi fitoren”, ka thënë Pique për faqen zyrtare të klubit.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:40 am