Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Dinho në shënjestër të Napolit

  Share

  Dinho në shënjestër të Napolit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 10:37 am  Edhe Napoli i është bashkëngjitur garës për të fituar shërbimet e sulmuesit të Milanit, Ronaldinho, pasi që agjenti i brazilianit ka njoftuar se ai mund të largohet nga Rossonerët.

  Tuttomercatoweb.com njofton se napolitanët dëshirojnë shërbimet e ish-lojtarit më të mirë në botë, sidomos pasi vëllai/agjenti i tij, Roberto De Assis, kishte pohuar se shumë skuadra evropiane janë të interesuara për ish-lojtarin e Barcelonës, dhe se ai do ta shqyrtojë mundësinë e largimit nga San Siro.

  Trajneri i Napolit, Roberto Donadoni, ka deklaruar se ai dëshiron lojtarë të mëdhenj në skuadër për të kthyer ‘vitet e lavdisë’, ndërsa njëri nga lojtarët të cilin ia ka rekomanduar drejtorit sportiv Pierpaolo Marino, është pikërisht Ronaldinho.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:13 pm