Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ancelotti drejt Chelseat?

  Share

  Ancelotti drejt Chelseat?

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 10:36 am  Sipas numrit të sotëm të gazetës “Corriere dello Sport”, trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, pas ndeshjes së fundjavës kundër Udineses, do ta shpall vendimin e tij për t’u larguar nga Rossonerët, ndërsa nga sezoni i ardhshëm do ta drejtojë Chelsean.

  Me një fitore kundër Udines, Milani do ta sigurojë edhe matematikisht një vend në Ligën e Kampionëve, ndërsa pas kësaj garancie, Ancelotti do të njoftojë vendimin për të ardhmen e tij.

  Mësohet se ish-trajneri i Parmës dhe Juventusit, me Chelsean do të nënshkruajë një marrëveshje e cila do ta mbajë atë në Stamford Bridge deri në vitin 2013, ndërsa ai do të fitojë 6.5 milionë euro në sezon.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:20 pm