Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Eto’o + €70m = Ibrahimovic

  Share

  Eto’o + €70m = Ibrahimovic

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 10:36 am  Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, mund të kalojë te Barcelona në afatin kalimtar veror me një mega-marrëveshje dhe shkëmbim me Samuel Eto'on.

  Sportmediaset.it njofton se boshnjaku me pasaportë suedeze kërkohet nga presidenti i Blaugranëve, Joan Laporta, dhe është vetëm çështje kohë për të filluar bisedimet për transferimin e tij.

  Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka njoftuar se ai do ta lejojë largimin e Ibras nëse ndonjë skuadër paguan 100 milionë euro.

  Sipas mediave italiane dhe spanjolle, Barca do t’u ofrojë zikaltërve 70 milionë euro dhe sulmuesin Samuel Eto'o për të fituar shërbimet e Ibracadabras.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:04 pm