Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Trezeguet drejt Lyonit

  Share

  Trezeguet drejt Lyonit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 5:27 am  Mediat italiane kanë përcjellë lajmin se sulmuesi i Juventusit, Dadiv Trezeguet, në fund të sezonit do të largohet në drejtim të Lyonit.

  Francezi kishte një zënkë me trajnerin Claudio Ranieri pas ndeshjes me Chelsean në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve. Francezi nuk ishte i kënaqur me zëvendësimin e tij, kur biankonerët kishin nevojë të shënojnë.

  Pas këtij incidenti sulmuesi nuk fitoi shumë rast për të luajtur dhe spekulimet për largimin e tij filluan të jenë gjithnjë e më të zëshme. Së fundi mediat italiane sërish shkruajnë se Trezeguet në fund të sezonit do të përshëndetet me Juventusin, pavarësisht nëse Ranieri do të largohet apo do të mbetet.

  Destinacion i tij pritet të jetë kampioni aktual i Francës, Lyoni, me të cilin klub ai tashmë ka zhvilluar disa herë negociata.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:47 pm